Wypożycz samochód

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty samochodowej na sezon 2020! Modele zostały wyselekcjonowane zgodnie z naszym wieloletnim dowiadczeniem na gruziskich drogach i bezdroach i zostały przygotowane, aby zabraPastwa prosto w kierunku kaukaskiej przygody!

[crbs_booking_form booking_form_id="174"]

Test

Tekst 1

Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat. Cras ultricies ligula sed magna 

Samochód z kierowcą

Zapraszamy do wynajęcia samochodów z kierowcą. Jest to rozwiązanie dla osób, które podczas wakacji chcą uniknąć prowadzenia pojazdu i zdać się na doświadczenie lokalnych przewodników.

W sezonie 2020 oferujemy kierowców z samochodami 6, 8 i 16 osobowymi. 

Wynajem samochodów w Gruzji

Curabitur blandit tempus porttitor. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Curabitur blandit tempus porttitor.

Pełne ubezpieczenie OC i AC (bez wkładu własnego)

Brak depozytu i konieczności posiadania karty kredytowej

Brak limitu kilometrów i bezpłatny dodatkowy kierowca

Brak zakazanych tras (uwaga: trasa do Tushetiii i Ushguli jest dostępna tylko dla samochodów z kategorii “offroad” !)

Możliwość wjazdu do armeni i azerbejdżanu (po dopełnieniu formalności)

FAQ

1. Odbiór samochodu

Samochody są przypisane do danego miasta. Odbierając samochód w Tbilisi bezpłatnie można oddać również w Tbilisi. Analogicznie z Kutaisi. Oddanie samochodu w innym mieście niż miasto wypożyczenia jest możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu i po uiszczeniu upłaty w wysokości zależnej od odległości. Zamiana Kutaisi i Tbilisi to koszt 50 euro.

2. Dostarczenie samochodu na lotnisko

Koszt: 19 EURO

Lotnisko oddalone jest od Kutaisi o 20 km. Opłata jest pobierana zarówno za odebranie samochodu z lotniska, jak i oddanie. Z opłaty zwolnieni są wynajmujący, którzy wynajmują samochód na więcej niż 10 dób. Tbilisi – analogicznie.

Alternetywy:
Taksówka z lotnika do Kutaisi kosztuje +- 10 euro. Autobus (Georgian Bus) kosztuje 5 gel/osoba.
Taksówka z lotniska do Tbilisi kosztuje +- 10 euro. Autobus miejski kosztuje 50 tetri ( 75 groszy).
Do zamawiania taksówki polecam aplikacje Maxim Taxy lub Bolt.

3. Zasady płatności

Płatność następuje przy odbiorze pojazdu i podpisaniu umowy.

Płatność powinna zostać przekazana osobie, która dostarcza państwu samochód.
Przyjmujemy gotówkę w walucie euro. Na życznie można zapłacić również w dolarach oraz lokalnej walucie lari (zgodnie z kursem kupna euro w TBS Bank Tbilisi danego dnia).

W 2020 roku uruchomimy również system 10% przedpłaty gwarantującej rezerwacje oraz system płatności elektronicznych.

4. Odbiór samochodu

Wybierając odbiór samochodu na lotnisku: w hali przylotów będzie czekać na ciebie mój asystent z kartką z nazwiskiem osoby widniejącej na rezerwacji.

Osobą konfigurującą dostarczanie pojazdów jest Dato Metreveli, +995 597 025 601

Trzy dni przed państwa przyjazdem zostanie przekazany kontakt do osoby, która dostarczy samochód.

  5. Wymagane dokumenty

  Przy odbiorze samochodu i podpisaniu umowy należy okazać dwa dokumenty:

  • ważny paszport lub dowód osobisty
  • prawo jazdy właściwej kategorii (polskie prawo jazdy jest wystarczające)
   6. Pozwolenie na Armenię i Azerbejdżan

   Aby przekroczyć granice samochodem z wypożyczalni należy na granicy okazać notarialne imienne upoważnienie właściciela pojazdu (mnie).

   Koszt wyrobienia upoważnienia to 59 euro / upoważenienie.

   Aby wyrobić notarialny dokument konieczne jest przesłanie nam zdjęcia paszportu minimum 2 tygodnie przed terminem odbioru pojazdu.

   7. Ubezpieczenie

   W cenie wynajmu zawarte jest ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC). Ubezpieczenie od odpowiedzialności za uszkodzenia wyrządzone osobom trzecim obejmuje szkody do wysokości 10 000 $.

   Ubezpieczenie autocasco (AC) obejmuje 100% wartości pojazdu. Wynajmujący nie jest zobowiązany do “wkładu własnego” w razie uszkodzenia pojazdu.

   Warunkiem działania AC jest: wezwanie policji i posiadanie raportu policyjnego ze zdarzenia + zgłoszenie szkody do ubezpieczyciela + niezwłoczne poinformowanie osoby odpowiedzialnej za państwa rezerwacje.

   Ubezpieczenie nie obejmuje uszkodzenia opon. W Gruzji nie ma możliwości ubezpieczenia opon. Koszt odkupienia opony zależy od modelu samochodu: od 55 do 95 euro.

   Jeśli uszkodzenie wynika z rażącej niedbałości o samochód: np. nieumiejętna jazda offroadowa skutkujaca uszkodzeniem podwozia lub skrzyni biegów – użytkownik pojazdu odpowiada za uszkodzenie finansowo.

   Ubezpieczenie pokrywa urwane lusterka, zarysowania, wgniecenia z winy użytkownika i bez winy: warunkiem jest wypełnienie zobowiazań – kontakt z policją (raport) oraz zgłoszenie szkody do ubezpieczyciela.

   Bądzmy w kontakcie

   +00 000 000 000

   test@test.test

   ul. Testowa, 00-000 Testowo

   Tekst 8

   Curabitur blandit tempus porttitor. Duis mollis, est non commodo luctus, nisi erat porttitor ligula, eget lacinia odio sem nec elit. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Donec ullamcorper nulla non metus auctor fringilla. Curabitur blandit tempus porttitor.