18/11/2019

Gruziński Offroad, czyli rzadki widok naszej białej Sequoi w rowie

Kilka dni temu wystartowała ostatnia wyprawa 2019: Gruzja i Azerbejdżan! Nasi uczestnicy okazali się być więcej niż gotowi na gruzińską rzeczywistość i pobili wszelkie dotychczasowe rekordy poziomu zabawy, litrów wypitego wina, sprawności trekkingowej, tanecznej.

☀️Trzeciego dnia wyprawy pokonywaliśmy wspaniałą offroadową trasę z Tbilisi do Davit Gareja. Zabawa poniosła nas do tego stopnia, że wpadałam do rowu po środku gruzińskiego stepu. Wyglądało na to, że będziemy musili porzuć jeden z samochodów i udać się na pieszą pielgrzymkę.

Na szczęście kierowcą drugiej Toyoty był Łukasz, który przytomnie zabrał ze sobą linki holownicze. Uczestnicy skompletowali solidną kupę kamieni na podparcie i udało się wyjechać.

Bawiliśmy się tak dobrze, że właściwie rozważam wprowadzenie wypadków drogowych jako stałego punktu programu.

Samochód: Toyota Sequoia 2007, silnik 4.7 v8, automat, benzyna, 7 osobowy – idealny dla grup!

Postęp czytania

Formularz kontaktowy

Formularz wycieczek

Zapraszamy na niezapomniane wycieczki jednodniowa z Kutaisi oraz z Tbilisi.
Szczegółowy program poszczególnych propozycji wraz z ceną znajdziecie na naszej stronie www.martynazgruzji.pl/wyprawy.

Formularz wypraw

Zapraszamy na nasze wyjątkowe wyprawy do Gruzji! Pakujcie walizki, plecaki i jedźcie z nami wprost ku przygodzie na Kaukazie.

Zapisując się na wycieczkę akceptujesz program wyprawy w formie przedstawionej w ofercie na stronie,  w szczególności „cena obejmuje” i „cena nie obejmuje”. 

Po zapisaniu się na wyprawę, w ciągu 24 godzin przyślemy potwierdzenie uczestnictwa, wraz z umową i prośbą o wpłatę zadatku. 

Zadatek jest bezzwrotny, można za to przepisać go na inną wyprawę w sezonie 2024 lub na inny termin tej samej wyprawy (w ramach dostępności).